Nessi Běžecké ponožky RSO-8 – Šedá Velikost: 35-37

160.00

Katalogové číslo: RSO835 Kategorie: ,

Popis

Pohodlí v průběhu běhu

Zvětšili jsme funkční prodyšnou zónu, vylepšili jsme amortizační systém a elasticitu w okolí nártu. Díky tomu je zajištěn ještě větší komfort při cvičení, běhu.

Vysoká míra prodyšnosti

Ponožky jsou ušité z tenkého, elastického materiálu, který se bude hodit za krásného jarního a letního počasí. Prodyšné zóny zabraňují přehřátí chodidla a dochází k rychlému usychání ponožky. Použili jsme ploché švy, takže nedochází k otěrům a také stahovače, které drží ponožky v jedné pozici.

Více účelová konstrukce

Jedná se o nový vylepšený model, který má lepší elasticitu v oblasti nártu, co zjednodušuje jejich nasazení a dále spolupráci s chodidlovou části. Ponožky se nevyhrnují a drží krásně na noze, díky systému stahovačů. Nemusíte je při aktivitě vůbec vyhrnovat a ani nebudete vědět, že je na sobě máte.Materiál je velice odolný na otěry a roztržení. V tomto modelu jsme vylepšili i švy a využili elastické a pevné, které nepraskají a nezpůsobují otěry.Neztrácí barvy ani při praní ani na slunečním světle – vydrží tak dlouho krásné, jako nové.

Reflexní prvky

Ponožky RSO mají navíc také reflexní pruh na horní gumičce,takže zůstanete viditelní při svém tréninku i v pozdní letní hodiny.

 

Materiál: 94% Polyamid, 5% Gumitex, Reflective Yarn Reflexa 1%