Máte rádi sport a nejraději provozujete běhání? Běh na čerstvém vzduchu a v každém počasí si zaslouží také kvalitní oblečení nejen pro tento účel.

Proč a jak běhat v každém počasí?

Také nepatříte k těm, kteří se při nepřízni počasí vzdají svých pohybových aktivit a čekají, než vyjde slunce spod mraků? Děláte správně, protože pohyb je důležitou součástí zdravého životního stylu a dokáže pozitivně naladit nejen tělo, ale i mysl. A jednou z oblíbených pohybových aktivit je i běhání.

Jaká pozitiva nám tedy běhání přináší?

  • snižuje riziko vzniku osteoporózy
  • má pozitivní vliv na hubnutí a udržení ideální váhy a postavy
  • podporuje trávicí a zažívací systém
  • podporuje pevný řád a výdrž
  • působí jako terapie a dělá lidi šťastnějšími
  • podporuje pohyb na čerstvém vzduchu
  • pomáhá poznávat okolí a přírodu a také nové lidi
  • zlepšuje výkonnost a kondici
  • vyběháte z hlavy stres, problémy i špatný den
  • získáte nové cíle a motivaci

A takových pozitiv je mnohem víc, takže to je jen pár hlavních důvodů proč si jako pohyb vybrat běhání. No jo, ale co tedy dělat, když je venku proti vám přízeň počasí? Jasný, že můžete zajít na běžecký pás někam do fitka, ale to již nebude mít takové kouzlo jako běhání na čerstvém vzduchu a pod širým nebem. Takže se nám nabízí rovnou otázka, jak běhat v každém počasí?

Jak běhat v každém počasí?

Běhat v dešti s deštníkem by asi nemělo pozitivní efekt. Proto vás už také zajisté napadá jiná varianta řešení a tou je vhodné oblečení.

V létě, když svítí sluníčko, tak je to víc než jasný. Tričko, tílko, šortky, běžecké sukně a běžíme. Ve větru a dešti to už chce něco delšího, a sice delší sportovní kalhoty, legíny, mikiny či lehké běžecké bundy. A abyste nemuseli přestat běhat ani v zimě, tak oblečení začneme jednoduše vrstvit. To znamená, že trička s krátkým rukávem vyměníme za trička s dlouhým rukávem a přidáme mikiny, běžecké bundy lehké či zateplené a když pořádně přituhne, tak doplníme běžecké oblečení ještě o funkční nátělníky, vesty, čepice, rukavice a podobně.

Proč doporučuji zboží značky Nessi?

Díky flexibilitě, která se v tomto směru nabízí nejen běžcům, ale i dalším sportovcům ať už aktivním nebo pasivním, doporučuji a nabízím oblečení značky Nessi. Jde o značku, které obsah tvoří zkušení běžci a oblečení tak nachází široké spektrum využití i v dalších oblastech. Čeká na vás nejen kvalita materiálů, která je zárukou veškerého pohodlí, ale i různé možnosti provedení, barev a vzorů, které značku odlišují od konkurence, protože je jinde nenajdete. Jedinečnost spočívá i v neustálém testování a pilování detailů přímo se zkušenými běžci. Proto pouze pod touto značkou sportovního oblečení najdete například průstřihy v mikině na sporttester, kapuce, které přilnou k hlavě, propracované střihy či kvalitní materiály, které rychle prosychají, nikde netlačí a nepoškodí pokožku zapařením.

Můžete se tak obléknout kvalitně a pohodlně do každého počasí, a ještě skvěle při běhání či jiném sportu vypadat.